9 300 000 Kč

Číslo položky: 14698
Poslední dražitel: 11333

Portrét Pařížanky
olej na kartonu, 31 x 28 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:25:00
Číslo položky: 14525
Poslední dražitel: 15108

Pegas
barevná litografie, 20 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 63/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:20:00
Číslo položky: 14695
Poslední dražitel: 14453

Molitor Otto (1889 - ?)

Při modlitbě
olej na kartonu, 31 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14518
Poslední dražitel: 13878

Bílek Alois (1887 - 1960)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 50 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:15:00
Číslo položky: 14531
Poslední dražitel: 14195

suchá jehla, 49 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14552
Poslední dražitel: 15147

Vaca Karel (1919 - 1989)

Při úklidu
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14749
Poslední dražitel: 14040

Monogram J. R.

Na loďce
olej na plátně, 59 x 72 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno monogram LD, datováno 1879
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14593
Poslední dražitel: 15128

Saudek Jan (* 1935)

Balík II.
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka o rozměrech 16 x 23 cm, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:10:00
Číslo položky: 14516
Poslední dražitel: 15122

Bílek Alois (1887 - 1960)

olej na kartonu, 27, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  20:00:00
Číslo položky: 14605
Poslední dražitel: 13939

Nečitelně signováno

Muž s balalajkou
olej na kartonu, 33, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč