9 300 000 Kč

Číslo položky: 14533
Poslední dražitel: 13888

Picasso Pablo (1881 - 1973)

barevná litografie, 64 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:05:00
Číslo položky: 14591
Poslední dražitel: 15127

Saudek Jan (* 1935)

Černobílá
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14697
Poslední dražitel: 15190

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14717
Poslední dražitel: 13813

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Jaro
kombinovaná technika, pryskyřice, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14559
Poslední dražitel: 12862

olej na plátně, 51 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  22:00:00
Číslo položky: 14691
Poslední dražitel: 14307

Dapres Caravaggio
suchá jehla, 66 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír v místě pasparty poškozen, signováno tužkou UD, 17/30, datováno 1982
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14740
Poslední dražitel: 15113

Ptáček v krajině
kombinovaná technika na papíře, 24, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14527
Poslední dražitel: 14474

Císař Rudolf II.
barevná litografie, 57 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, 60/90, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:55:00
Číslo položky: 14586
Poslední dražitel: 12881

Pasáček
olej na plátně, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 15 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14663
Poslední dražitel: 13979

Čížek Bohumil (1913 - 1989)

Stavba hráze na Orlíku
olej na plátně, 84 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč