Probíhá příjem předmětů do únorové aukce 2022.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ÚNOR 2022

Číslo položky: 14560
Poslední dražitel: 15153

Poslední sníh
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:15:00
Číslo položky: 14583
Poslední dražitel: 13923

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pár z afrického kmene
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14680
Poslední dražitel: 14077

Vanitas IX.
kolorovaná suchá jehla, 66 x 49 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou LD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14686
Poslední dražitel: 13996

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 35 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14693
Poslední dražitel: 13985

Šlitr Jiří (1924 - 1969)

kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 19, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno UD, datováno 1968
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14713
Poslední dražitel: 13513

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Anemónky
olej na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, vystaveno na výstavě Umělecké besedy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14608
Poslední dražitel: 13941

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Kruhy
olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1990, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:10:00
Číslo položky: 14666
Poslední dražitel: 14635

Konvolut 90 ks grafických listů

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14510
Poslední dražitel: 13198

Horný Willy (1933 - 1982)

Stromy v krajině
olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2021  21:05:00
Číslo položky: 14522
Poslední dražitel: 15126

Krajina před bouří
olej na kartonu, 28, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do AUKCE ÚNOR 2022.