9 300 000 Kč

Číslo položky: 14597
Poslední dražitel: 13933

Saudek Jan (* 1935)

Křížovka
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:25:00
Číslo položky: 14740
Poslední dražitel: 11795

Ptáček v krajině
kombinovaná technika na papíře, 24, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:30:00
Číslo položky: 14508
Poslední dražitel: 13871

Podešva František (1893 - 1979)

Výhled na Beskydy
olej na plátně, 51 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14660
Poslední dražitel: 12018

olej na kartonu, 27 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14586
Poslední dražitel: 12881

Pasáček
olej na plátně, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:35:00
Číslo položky: 14556
Poslední dražitel: 14325

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Cesta z vesnice
akvarel - kvaš na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14662
Poslední dražitel: 14846

Pešicová Jaroslava (1935 - 2015)

Kmeny
olej na plátně, 98 x 80 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadá, signováno LH, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:40:00
Číslo položky: 14521
Poslední dražitel: 14696

olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14725
Poslední dražitel: 14023

olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14567
Poslední dražitel: 13718

Nesignováno (Ivan Sobotka)

Hlava
kombinovaná technika, 70 x 50 cm, rámováno, zaskleno, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2021  21:45:00