9 300 000 Kč

Číslo položky: 12976
Poslední dražitel: 13451

U Javornice
olej na kartonu, 41 x 52 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:05:00
Číslo položky: 13134
Poslední dražitel: 13196

Pytlák
olej na překližce, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13137
Poslední dražitel: 13061

Körber Adolf (1887 - 1967)

Český Krumlov
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12998
Poslední dražitel: 11841

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Tanec ptáků
tempera na plátně, 125 x 125 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, publikován v knize Národní galerie
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:00:00
Číslo položky: 13053
Poslední dražitel: 11074

Bez názvu
barevná litografie, 41 x 46 cm, zaskleno, signováno PD, 13/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:55:00
Číslo položky: 13076
Poslední dražitel: 12869

Andromeda
olej na sololitu, 130 x 101 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12974
Poslední dražitel: 13093

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívka se zrcátkem
olej na plátně, 85 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:40:00
Číslo položky: 13049
Poslední dražitel: 12999

Došková chalupa
olej na kartonu, 9, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13112
Poslední dražitel: 12291

Medvecká Mária (1914 - 1986)

Január
olej na plátně, 19, 5 x 50, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13130
Poslední dražitel: 11648

Dědina V.

Paříž
olej na plátně, 33 x 41 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:35:00