9 300 000 Kč

Číslo položky: 12993
Poslední dražitel: 12133

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

olej na sololitu, 50, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:20:00
Číslo položky: 13064
Poslední dražitel: 13280

Slavkovského štít, Tatry
olej na kartonu, 30 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:15:00
Číslo položky: 13120
Poslední dražitel: 11620

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12985
Poslední dražitel: 13262

Kamenický Josef Jiří (1910 - 1981)

Výlov rybníka
olej na plátně, 30 x 54, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:10:00
Číslo položky: 12991
Poslední dražitel: 12785

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

Václavské náměstí v Letohradě
akvarel na papíře, 37 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:05:00
Číslo položky: 12987
Poslední dražitel: 13403

Portrét dívky s perlami
kombinovaná technika na kartonu, 13, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13015
Poslední dražitel: 12037

Gebauer Kurt (* 1941)

Nahé tělo
akryl na překližce, 80 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, značeno na zadní straně, datováno 2001
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13107
Poslední dražitel: 13040

Douba Josef (1866 - 1928)

olej na plátně, 46 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13142
Poslední dražitel: 11597

Nesignováno

Na břehu rybníka
olej na plátně, 39 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:00:00
Číslo položky: 13075
Poslední dražitel: 12867

Extáze
olej na plátně, 120 x 90 cm, rámováno, signováno PU, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  22:05:00