9 300 000 Kč

Číslo položky: 12961
Poslední dražitel: 12585

Muzika František (1900 - 1974)

Larva
černobílá litografie na papíře, 52 x 33 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 13138
Poslední dražitel: 12912

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Sedící akt
olej na dřevěné desce, 85 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:25:00
Číslo položky: 12981
Poslední dražitel: 13095

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 50 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:20:00
Číslo položky: 12969
Poslední dražitel: 13120

olej plátno na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:10:00
Číslo položky: 13047
Poslední dražitel: 13445

Kocour
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13083
Poslední dražitel: 13463

Ovocné zátiší
barevná litografie, 33 x 40 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12966
Poslední dražitel: 12158

V polích
olej na překližce, 21, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:05:00
Číslo položky: 13046
Poslední dražitel: 12998

olej na kartonu, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13154
Poslední dražitel: 13675

Dívčí poloakt
pastel na papíře, 29 x 41 cm, rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13160
Poslední dražitel: 13215

Pohled na lesy
olej na kartonu, 21 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč