9 300 000 Kč

Číslo položky: 13169
Poslední dražitel: 11018

Hřiby
olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:25:00
Číslo položky: 13096
Poslední dražitel: 11141

Nečitelně signováno

Námořník
olej na plátně, 40, 5 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:20:00
Číslo položky: 13104
Poslední dražitel: 13068

Nečitelně signováno

olej na plátně, 63 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13050
Poslední dražitel: 13244

Monogram J. L.

Psi v rozhovoru
kominovaná technika na papíře, 8, 5 x 15 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno monogramem LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:15:00
Číslo položky: 13041
Poslední dražitel: 12908

Hron Josef (1915 - 2006)

Konvalinky
olej na kartonu, 25, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:10:00
Číslo položky: 13119
Poslední dražitel: 13048

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívka v klobouku
olej na plátně, 56 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12960
Poslední dražitel: 13660

Načeradský Jiří (1939 - 2014)

Pondělí
olej na plátně, 89 x 116 cm, rámováno, signováno UD, datováno 2012, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 68 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:40:00
Číslo položky: 13088
Poslední dražitel: 13151

Mamut
kombinovaná technika na kartonu, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 175 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13054
Poslední dražitel: 13592

Letní den
olej na plátně, 69 x 98 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno poškozeno, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:35:00
Číslo položky: 13108
Poslední dražitel: 13761

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Ptáci
olej na plátně, 90 x 130 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  22:10:00