Podzim kombinovaná technika na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, přiložena kopie restaurátorské zprávy
Psi v rozhovoru kominovaná technika na papíře, 8, 5 x 15 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno monogramem LH, 1. pol. 20. století