9 300 000 Kč

Číslo položky: 13157
Poslední dražitel: 13075

Nesignováno

Portrét starce
olej plátno na kartonu, 46 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:45:00
Číslo položky: 13158
Poslední dražitel: 13523

Stařec
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13056
Poslední dražitel: 11576

Nečitelně signováno

Podmoskevská krasavica
olej na plátně, 55 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:40:00
Číslo položky: 13058
Poslední dražitel: 12630

Bauch Jan (1898 - 1995)

Tři Grácie
kombinovaná technika na papíře, 48 x 44 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12996
Poslední dražitel: 13686

Schwartz K. (1843 - 1905)

Na arabském trhu
olej na plátně, 79 x 53 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:35:00
Číslo položky: 13048
Poslední dražitel: 13157

Dívčí akt v interiéru
akvatinta na papíře, 19 x 14 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13152
Poslední dražitel: 10526

Nesignováno (Boháček Karel ?)

Podzim
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, přiložena kopie restaurátorské zprávy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13150
Poslední dražitel: 12702

Hlavsa Lutobor (1924 - 2015)

Moderní kompozice
olej na plátně, 30 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:30:00
Číslo položky: 13043
Poslední dražitel: 12995

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

kombinovaná technika na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:25:00
Číslo položky: 13121
Poslední dražitel: 10661

Sedící dívčí akt
akvarel, tuš na papíře, 27 x 18, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč