9 300 000 Kč

Číslo položky: 13017
Poslední dražitel: 13693

Sudek Josef (1896 - 1976)

Spící hlava v kapradí a čechravě
fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1965, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 12986
Poslední dražitel: 12788

Dívčí poloakt
kombinovaná technika na papíře, 17 x 12 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno monogramem LD tužkou, datováno 1963
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:25:00
Číslo položky: 12963
Poslední dražitel: 13100

Gymnázium v Kroměříži
suchá jehla, 13, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:20:00
Číslo položky: 13162
Poslední dražitel: 13508

Líbal František (1896 - 1974)

Moře u Splitu
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12971
Poslední dražitel: 13262

Humna
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou LD, datováno 1927 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:15:00
Číslo položky: 12967
Poslední dražitel: 12944

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13105
Poslední dražitel: 12597

Zima na Vysočině
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:05:00
Číslo položky: 13016
Poslední dražitel: 13088

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Okolí Poštejna
olej plátno na kartonu, 43 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:55:00
Číslo položky: 12973
Poslední dražitel: 12950

olej na plátně, 70 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:50:00
Číslo položky: 13013
Poslední dražitel: 11835

Lesní potok
kombinovaná technika na papíře, 44 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč