9 300 000 Kč

Číslo položky: 13067
Poslední dražitel: 13739

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Dívka s perlovým náhrdelníkem
kombinovaná technika na papíře, 29 x 20, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  22:00:00
Číslo položky: 13018
Poslední dražitel: 13694

Sudek Josef (1896 - 1976)

Černá hlava s růží
fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, 2. pol. 20. století, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:55:00
Číslo položky: 13019
Poslední dražitel: 13694

Sudek Josef (1896 - 1976)

Schodištní secesní okno
fotografie, 18 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, 2. pol. 20. století, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13044
Poslední dražitel: 13266

Svítání na řece
olej na kartonu, 49, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13051
Poslední dražitel: 13271

Pohled k Hostýnu ze Skalného nad Rusavou
olej na kartonu, 32, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1939, na zadní straně přípis autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13102
Poslední dražitel: 13610

Londýn
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z výstavy v Praze, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 900 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13128
Poslední dražitel: 12951

Dívka v šátku
akvarel na papíře, 32 x 20, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, věnování od autora, datováno 1943
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13110
Poslední dražitel: 12166

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Hlavy
olej na plátně, 70 x 70 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:50:00
Číslo položky: 12977
Poslední dražitel: 13219

Podzim na Vysočině
olej na plátně, 35 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  21:45:00
Číslo položky: 13045
Poslední dražitel: 13569

Rozkvetlý keř
olej na plátně, 46, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 200 Kč
Příhoz: 500 Kč