9 300 000 Kč

Číslo položky: 13140
Poslední dražitel: 13567

olej na plátně, 62 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:05:00
Číslo položky: 13164
Poslední dražitel: 13800

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 11 x 15 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13165
Poslední dražitel: 11925

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  22:00:00
Číslo položky: 13170
Poslední dražitel: 11654

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 61 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 35 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13052
Poslední dražitel: 11745

Jansa Václav (1859 - 1913)

Vřesoviště
olej na plátně, 58 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dodatečně signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:55:00
Číslo položky: 13059
Poslední dražitel: 13183

Podzimní večer
olej na kartonu, 38, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13085
Poslední dražitel: 13024

Bárta Josef (1864 - 1919)

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13113
Poslední dražitel: 13779

Ovčáček Eduard (* 1933)

Hlava - oči
olej na plátně, 115, 5 x 80 cm, rámováno, nesignováno, značeno na zadní straně, datováno 1989, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13117
Poslední dražitel: 13060

Půlakt dívčí sedící proti oblakům
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, přiloženo dobrozdání od autora, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13004
Poslední dražitel: 11560

Hložek Pavel (1898 - 1982)

Vinobraní
olej na plátně, 110 x 149, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:50:00