9 300 000 Kč

Číslo položky: 12988
Poslední dražitel: 13665

Po bouři před večerem
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:00:00
Číslo položky: 13095
Poslední dražitel: 11563

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Horská krajina
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13115
Poslední dražitel: 13765

Emler František (1912 - 1992)

Restaurace v Tróji
kombinovaná technika na papíře, 26 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně razítko z výstavy v Pardubicích, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:55:00
Číslo položky: 12994
Poslední dražitel: 11551

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Rybář s čeřenem
olej na plátně, 83 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925, dílo uvedeno v autorově soupisu pod č. 1027, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:50:00
Číslo položky: 13066
Poslední dražitel: 13012

olej na kartonu, 24 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13070
Poslední dražitel: 11585

Cesta v polích
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12980
Poslední dražitel: 12125

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

kombinovaná technika na kartonu, 63 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:45:00
Číslo položky: 13042
Poslední dražitel: 13592

Oenike Karl (1862 - 1924)

Lesní potok
olej na plátně, 42 x 68 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:40:00
Číslo položky: 12978
Poslední dražitel: 11544

Fischhof G.

Kachny na rybníce
olej na plátně, 69, 5 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:35:00
Číslo položky: 12982
Poslední dražitel: 12953

Smutek podzimu
olej na kartonu, 20 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:30:00