Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 13014
Poslední dražitel: 12150

olej plátno na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:00:00
Číslo položky: 13087
Poslední dražitel: 13638

Srnky
olej na kartonu, 41 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zakoupeno na výstavě v Jihlavě v roce 1947, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  22:45:00
Číslo položky: 13161
Poslední dražitel: 13507

Večer u Dubrovníka
olej na kartonu, 19 x 23 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  22:20:00
Číslo položky: 13020
Poslední dražitel: 11571

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Zima ve Starých Hlubočepích
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  22:10:00
Číslo položky: 13094
Poslední dražitel: 13031

Monogram J. O.

Přímořská krajina
olej na kartonu, 24 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou monogramem LD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13127
Poslední dražitel: 13666

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13111
Poslední dražitel: 13764

Nečitelně signováno

Maryáš
olej na plátně, 43 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  22:05:00
Číslo položky: 13011
Poslední dražitel: 13608

Pěšinka ku třem lípám, rozkvetlý šípek
olej na plátně, 37, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  22:00:00
Číslo položky: 13136
Poslední dražitel: 11653

Pouliční umělec
barevná litografie, 32 x 26, 5 cm, poškozená adjustace, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 65/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:55:00
Číslo položky: 13000
Poslední dražitel: 13684

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 19 x 26 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1961 - IV.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:45:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.