9 300 000 Kč

Číslo položky: 13016
Poslední dražitel: 13088

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Okolí Poštejna
olej plátno na kartonu, 43 x 52, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:55:00
Číslo položky: 12973
Poslední dražitel: 12950

olej na plátně, 70 x 96 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:50:00
Číslo položky: 13013
Poslední dražitel: 11835

Lesní potok
kombinovaná technika na papíře, 44 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13002
Poslední dražitel: 13125

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 14 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 2/20, signováno PD, datováno 30. 8. 1960
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:45:00
Číslo položky: 13012
Poslední dražitel: 11506

Žene se bouře ve žních
olej na plátně, 37, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 13 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12983
Poslední dražitel: 13672

olej na plátně, 30 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD a PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:30:00
Číslo položky: 13010
Poslední dražitel: 12147

Pacner Miroslav (1938 - 2015)

Vyplavené
kombinovaná technika na kartonu (písek, hlína, dřevo, asfalt), 90 x 90 cm, nerámováno, nesignováno, datováno 1979, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13009
Poslední dražitel: 12821

Pacner Miroslav (1938 - 2015)

Křížení energie
kombinovaná technika na kartonu (písek, kámen, hlína), 60 x 60 cm, nerámováno, nesignováno, datováno 2012, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:20:00
Číslo položky: 12984
Poslední dražitel: 12956

Letní nálada na Příbramsku
olej na kartonu, 34 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2019  20:15:00
Číslo položky: 12964
Poslední dražitel: 13393

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Listopadová přeháňka
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč