9 300 000 Kč

Číslo položky: 13136
Poslední dražitel: 11653

Pouliční umělec
barevná litografie, 32 x 26, 5 cm, poškozená adjustace, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 65/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:55:00
Číslo položky: 13000
Poslední dražitel: 13684

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

Bez názvu
aktivní grafika, 19 x 26 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, datováno 1961 - IV.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:45:00
Číslo položky: 13065
Poslední dražitel: 12569

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 110 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, vymyté lazury, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13129
Poslední dražitel: 12422

Nečitelně signováno

Děvčátko s panenkou
olej na kartonu, 34, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno nečitelně tužkou PH, datováno 1918
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13008
Poslední dražitel: 12971

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

olej na plátně, 130, 5 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé části plátno protrženo, cca 1 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:40:00
Číslo položky: 13057
Poslední dražitel: 12940

Gravitace
barevná litografie, 44 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, věnováno prof. Zdeňku Sklenářovi, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13116
Poslední dražitel: 12897

Monogram

Madona
olej na dřevěné desce, 27 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelným monogramem LH, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13038
Poslední dražitel: 13244

Capri
olej na plátně, 37 x 53 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlý lak, krakeláž, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:35:00
Číslo položky: 13001
Poslední dražitel: 13685

Bez názvu
aktivní grafika, 17 x 17 cm, nerámováno, volně loženo, lepeno na papír, 11/20, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 13131
Poslední dražitel: 13057

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Dívky
olej na kartonu, 29, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč