9 300 000 Kč

Číslo položky: 13135
Poslední dražitel: 13648

olej na plátně, 54, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:50:00
Číslo položky: 13071
Poslední dražitel: 11724

Nečitelně signováno

Kvetoucí keř
olej na kartonu, 49, 5 x 54, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:45:00
Číslo položky: 13077
Poslední dražitel: 12869

Figury v krajině
olej na plátně, 150 x 120 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13086
Poslední dražitel: 13026

Pohled do údolí podtroseckých
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:40:00
Číslo položky: 13125
Poslední dražitel: 13654

Kohout Alois (1891 - 1981)

Plachetnice
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13040
Poslední dražitel: 11798

Golf Club umělců

konvolut 14 ks kombinovaných technik v knize "Golf Club umělců", autoři J. Trnka, F. Emler, J. Fiala, aj., mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:35:00
Číslo položky: 13145
Poslední dražitel: 11659

Konečný Josef (1907 - 1989)

Malíř se svým dílem
olej na plátně, 98 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13167
Poslední dražitel: 11165

Lesní potok
olej na plátně, 80 x 105 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13109
Poslední dražitel: 13228

Pytlák s úlovkem
olej na překližce, 50, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:30:00
Číslo položky: 13124
Poslední dražitel: 13565

Kohout Alois (1891 - 1981)

Přírodní zátiší
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč