9 300 000 Kč

Číslo položky: 12972
Poslední dražitel: 13518

olej na kartonu, 49, 5 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1923 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  21:00:00
Číslo položky: 12995
Poslední dražitel: 13084

Nesignováno

olej na kartonu, 65 x 84 cm, rámováno, nepůvodní rám, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 20 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13143
Poslední dražitel: 13065

Navrátil Josef - okruh autora

Horská krajina
olej na papíře, fixované na dřevě, 15 x 27, 5 cm, nerámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století ?, u tohoto předmětu nebyla činěna znalecká expertíza
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12992
Poslední dražitel: 11527

Doškové chalupy
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:55:00
Číslo položky: 12989
Poslední dražitel: 11525

Krajina s chalupami
kombinovaná technika na kartonu, 20, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:50:00
Číslo položky: 12965
Poslední dražitel: 11301

olej na katonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, signováno tužkou LD, pravděpodobně dosignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13118
Poslední dražitel: 13131

Žně na Českomoravské Vysočině
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, přiloženo dobrozdání od autora, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13168
Poslední dražitel: 11018

Hřiby
olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13157
Poslední dražitel: 13075

Nesignováno

Portrét starce
olej plátno na kartonu, 46 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2019  20:45:00
Číslo položky: 13158
Poslední dražitel: 13523

Stařec
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč