Portrét dívky s perlami kombinovaná technika na kartonu, 13, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, 2. pol. 20. století
Černá hlava s růží fotografie, 24 x 18 cm, nerámováno, volně loženo, místy přeložky, mírně poškozeno, signováno PD, 2. pol. 20. století, z cyklu "Zahrádka paní Sochařové"