9 300 000 Kč

Číslo položky: 13047
Poslední dražitel: 13445

Kocour
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 11, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:10:00
Číslo položky: 13083
Poslední dražitel: 13463

Ovocné zátiší
barevná litografie, 33 x 40 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12966
Poslední dražitel: 12158

V polích
olej na překližce, 21, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:05:00
Číslo položky: 13046
Poslední dražitel: 12998

olej na kartonu, 21 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13154
Poslední dražitel: 13675

Dívčí poloakt
pastel na papíře, 29 x 41 cm, rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13160
Poslední dražitel: 13215

Pohled na lesy
olej na kartonu, 21 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12988
Poslední dražitel: 13665

Po bouři před večerem
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  21:00:00
Číslo položky: 13095
Poslední dražitel: 11563

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Horská krajina
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13115
Poslední dražitel: 13765

Emler František (1912 - 1992)

Restaurace v Tróji
kombinovaná technika na papíře, 26 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně razítko z výstavy v Pardubicích, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:55:00
Číslo položky: 12994
Poslední dražitel: 11551

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Rybář s čeřenem
olej na plátně, 83 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925, dílo uvedeno v autorově soupisu pod č. 1027, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2019  20:50:00