Dívka se zrcátkem olej na plátně, 85 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Došková chalupa olej na kartonu, 9, 5 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Sedící akt olej na dřevěné desce, 85 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ležící dívčí akt olej na plátně, 50 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žně olej plátno na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen