9 300 000 Kč

Číslo položky: 12160
Poslední dražitel: 12457

Vřesoviště
olej na kartonu, 14 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:40:00
Číslo položky: 12154

Navrátil Josef Matěj - okruh autora

Pradleny
kvaš na papíře, 29, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:45:00
Číslo položky: 12155
Poslední dražitel: 11802

Nesignováno

Život na normanském pobřeží
olej na plátně, 65 x 87, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:50:00
Číslo položky: 12151
Poslední dražitel: 12922

Chittussi Antonín - okruh autora

Krajina z jižních Čech
olej plátno na kartonu, 44 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, na zadní straně "Ze sbírky Dr. Jana Bartoše"
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  21:55:00
Číslo položky: 12153
Poslední dražitel: 11354

Kosárek Adolf - okruh autora

olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, krakeláž
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2018  22:00:00
Číslo položky: 12130
Poslední dražitel: 12905

Od Lipnice
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, na zadní straně razítko "koupeno na výstavě Teplice 1945", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:00:00
Číslo položky: 12138
Poslední dražitel: 9969

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Číše
olej na plátně, 38, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:05:00
Číslo položky: 12146

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na dřevě, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:10:00
Číslo položky: 12145

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Akty
olej na kartonu, 72 x 61, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:15:00
Číslo položky: 12144
Poslední dražitel: 12633

kombinovaná technika na kartonu, 51 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.12.2018  21:20:00