9 300 000 Kč

Číslo položky: 12257
Poslední dražitel: 10052

Bím Tomáš (* 1946)

Alpa
barevná litografie na papíře, 55, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, 12/60, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:00:00
Číslo položky: 12254
Poslední dražitel: 12523

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Mostar
akvarel na papíře, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:10:00
Číslo položky: 12251

Andrle Bedřich (1904 - 1967)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:20:00
Číslo položky: 12232
Poslední dražitel: 12569

Valter Karel (1909 - 2006)

olej na kartonu, 32, 5 x 27, 5 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:30:00
Číslo položky: 12231
Poslední dražitel: 12273

Procházková - Scheithauerová Linka (1884 - 1960)

Tanečnice
olej na překližce, 47 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:35:00
Číslo položky: 12177
Poslední dražitel: 12058

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:40:00
Číslo položky: 12149
Poslední dražitel: 10898

kombinovaná technika na kartonu, 9, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno UD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:45:00
Číslo položky: 12176
Poslední dražitel: 12058

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Bez názvu
olej na dřevě, 25 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 11 900 Kč
Aktuální cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:50:00
Číslo položky: 12135
Poslední dražitel: 12356

Koch Ludwig - okruh autora

Setkání císařů
olej na kartonu, 62 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1915
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  20:55:00
Číslo položky: 12218
Poslední dražitel: 11648

Chittussi Antonín - okruh autora

olej plátno na kartonu, 30 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na několika místech malba odpadlá, na zadní straně potvrzení o pravosti od Maxmiliana Duchka, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.12.2018  21:00:00