Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12039
Poslední dražitel: 12287

Wierer Alois (1878 - 1945)

Svatební hostina
olej na kartonu, 21, 5 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:00:00
Číslo položky: 12026

Hudeček František (1909 - 1990)

Noční chodec
suchá jehla, 29, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:05:00
Číslo položky: 12033
Poslední dražitel: 10392

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 31 x 26 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:10:00
Číslo položky: 12048

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Pohled na ulici
kombinovaná technika na papíře, 60 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:15:00
Číslo položky: 12044

Liebscher Karel (1851 - 1906)

kombinovaná technika na papíře, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:20:00
Číslo položky: 12042
Poslední dražitel: 12288

Nesignováno (Max Pirner)

Mytologický výjev
olej plátno na kartonu, 35 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:25:00
Číslo položky: 12047
Poslední dražitel: 9366

Podešva František (1893 - 1979)

Pasáček
olej na plátně, 50 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:30:00
Číslo položky: 12046
Poslední dražitel: 12289

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Pohled na Olomouc
olej na plátně, 24 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:35:00
Číslo položky: 12032
Poslední dražitel: 9893

Zimní nálada na Vožicku
olej na kartonu, 33, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 800 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:40:00
Číslo položky: 12041
Poslední dražitel: 12369

Letní nálada
olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2018  21:45:00