9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 11662
Poslední dražitel: 10041

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11683
Poslední dražitel: 12592

Malíř
barevná litografie, 38 x 27 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11756
Poslední dražitel: 12493

Slunečnice ve váze
olej na plátně, 52 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11754
Poslední dražitel: 12293

olej na plátně, 55 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:25:00
Číslo položky: 11808
Poslední dražitel: 11302

Majerník Cyprian (1909 - 1945)

Vysídlenci
černobílá litografie, 52 x 39 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1944, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11681
Poslední dražitel: 12036

Emler František (1912 - 1992)

Kavárna u Seiny
tempera na kartonu, 20, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11762
Poslední dražitel: 10627

Boubín A.

Procházka zimní krajinou
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11814
Poslední dražitel: 10662

Nečitelně signováno

Vesnice
olej na kartonu, 65 x 75 cm, ránováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11688
Poslední dražitel: 12345

Černoušek Kokorí (Gutierrez)
tuš na papíře, 23, 5 x 17 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:15:00
Číslo položky: 11760
Poslední dražitel: 11706

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Zlínský kraj
kombinovaná technika, 51 x 92 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1962, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do vánoční aukce 2019.