9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11683
Poslední dražitel: 12592

Malíř
barevná litografie, 38 x 27 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11681
Poslední dražitel: 12036

Emler František (1912 - 1992)

Kavárna u Seiny
tempera na kartonu, 20, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11762
Poslední dražitel: 10627

Boubín A.

Procházka zimní krajinou
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11688
Poslední dražitel: 12345

Černoušek Kokorí (Gutierrez)
tuš na papíře, 23, 5 x 17 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:15:00
Číslo položky: 11760
Poslední dražitel: 11706

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Zlínský kraj
kombinovaná technika, 51 x 92 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1962, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11761
Poslední dražitel: 12493

Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:10:00
Číslo položky: 11766
Poslední dražitel: 12643

Motiv z Francie
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11690
Poslední dražitel: 12413

Monogram Z.B. (Zdeněk Burian)

Kovbojové u koní
tuš na papíře, 18 x 15 cm, rámováno, signováno DU
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:00:00
Číslo položky: 11630
Poslední dražitel: 12082

Říčka s břízami
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  22:10:00
Číslo položky: 11644
Poslední dražitel: 10541

Nesignováno

olej na plátně, 47 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, rentoláž, zkrakelováno
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »