9 300 000 Kč

Číslo položky: 11709
Poslední dražitel: 11231

Körber Adolf (1887 - 1967)

Váza s růžemi
olej na plátně, 40 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:40:00
Číslo položky: 11740
Poslední dražitel: 12078

Gardone
tužka na papíře, VP 14 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, na papíře místy zahnědlé skvrny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11612
Poslední dražitel: 12230

Keil Eduard

Návštěva na zámku
olej na plátně, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:35:00
Číslo položky: 11619
Poslední dražitel: 11995

Fenger Hans

V interiéru
olej na plátně, 60, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11637
Poslední dražitel: 12389

Lískovec

olej na plátně, 64 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:30:00
Číslo položky: 11670
Poslední dražitel: 10562

Urumoff Kaliacra Gheorghe (1891 - 1957)

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11735
Poslední dražitel: 10606

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 63 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11613
Poslední dražitel: 11992

Rodde C.

Italská vesnice
olej na plátně, 26 x 22 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:25:00
Číslo položky: 11615
Poslední dražitel: 12170

Nečitelně signováno

Violončelista
olej na plátně, 30, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11627
Poslední dražitel: 12383

Nečitelně signováno

Tetřívci
olej na kartonu, 34, 5 x 49, 5 cm, rámováno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč