9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Číslo položky: 11641
Poslední dražitel: 11176

Uprka Joža (1861 - 1940)

Oráč
suchá jehla, 18, 5 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:15:00
Číslo položky: 11640
Poslední dražitel: 9480

Moravec Alois (1899 - 1987)

Mostek v Tažovicích
olej na sololitu, 44 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11617
Poslední dražitel: 11990

Nečitelně signováno

Hobojista
olej na plátně, 30, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11794
Poslední dražitel: 9595

Kamenický Josef Jiří (1910 - 1981)

Postavy v kroji
kombinovaná technika na papíře, 45 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1952
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11614
Poslední dražitel: 12163

Nowopacký Jan (1821 - 1908)

Alpské údolí
kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 26 cm, rámováno, papír poškozen a na třech místech roztržen, zaskleno, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:10:00
Číslo položky: 11638
Poslední dražitel: 12091

Lískovec

olej na plátně, 57 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11639
Poslední dražitel: 10971

Augusta A.

olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:00:00
Číslo položky: 11736
Poslední dražitel: 11488

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Zátiší s bažantem
olej na kartonu, 63 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11791
Poslední dražitel: 12251

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Skalní úbočí u řeky
olej na plátně, 41 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč