9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 10662
Poslední dražitel: 11075

Krajina z Podyjí
olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:50:00
Číslo položky: 11785
Poslední dražitel: 12378

Horyna B.

Rusava
olej na plátně, 66 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 13 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11815
Poslední dražitel: 12129

Nečitelně signováno

Princezna s drakem
olej na plátně, 69 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno protrženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11693
Poslední dražitel: 10888

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Talířek
koláž - chiasmáž, 40 x 30 cm, nerámováno, datováno 1965
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:45:00
Číslo položky: 11684
Poslední dražitel: 12592

Zvířátka
barevná litografie, 41 x 37 cm, 47/90, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:40:00
Číslo položky: 11821
Poslední dražitel: 11820

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Kluziště na Vltavě
kombinovaná technika na kartonu, 19, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:35:00
Číslo položky: 11682
Poslední dražitel: 12275

Emler František (1912 - 1992)

Pouliční prodavačka
tempera na kartonu, 33 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11713
Poslední dražitel: 12055

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Ovečky
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11659
Poslední dražitel: 10982

Podkrkonoší
olej na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:25:00
Číslo položky: 11805
Poslední dražitel: 12122

Nečitelně signováno

Večerní představení
olej na plátně, 68 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »