Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 11668
Poslední dražitel: 10873

Urumoff Kaliacra Gheorghe (1891 - 1957)

Motiv z Kaliakry
olej na kartonu, 26 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:35:00
Číslo položky: 11710
Poslední dražitel: 11289

Körber Adolf (1887 - 1967)

Most přes řeku
olej na plátně, 32 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11366
Poslední dražitel: 12294

Švácha

Předjaří na venkově
kombinovaná technika na papíře, 47, 5 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11742
Poslední dražitel: 11311

Nečitelně signováno

Sedící žena
olej na plátně, 50, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:30:00
Číslo položky: 11363
Poslední dražitel: 11065

Strnad Josef (1889 - 1952)

Moravské slavnosti
olej na kartonu, 59 x 71 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11669
Poslední dražitel: 10871

Moře
kombinovaná technika na kartonu, 26, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:25:00
Číslo položky: 11711
Poslední dražitel: 12057

Körber Adolf (1887 - 1967)

Zátiší s vázou
olej na plátně, 40 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11664
Poslední dražitel: 12407

Moravec Alois (1899 - 1987)

U Mnichova
olej na sololitu, 32 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:20:00
Číslo položky: 11654
Poslední dražitel: 11852

Valeš Jiří

Noční ulice
olej na plátně, 40 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:15:00
Číslo položky: 11700
Poslední dražitel: 11014

Nečitelně signováno

Převozník
olej na plátně, 55 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.