Most přes řeku olej na plátně, 32 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Sedící žena olej na plátně, 50, 5 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1919, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Zátiší s vázou olej na plátně, 40 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze