9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 11661
Poslední dražitel: 12038

Trh na Kampě v Praze
olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  22:10:00
Číslo položky: 11679
Poslední dražitel: 11845

Nečitelně signováno

Krajina u Kleve
olej na dřevě, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1846, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11631
Poslední dražitel: 12237

Portrét herce Josefa Kemra
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 54 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  22:05:00
Číslo položky: 11658
Poslední dražitel: 12019

Podzimní nálada v lese
kvaš na papíře, 44, 5 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11691
Poslední dražitel: 11219

Pistolníci
kvaš na papíře, 35 x 27 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11633
Poslední dražitel: 12001

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:55:00
Číslo položky: 11687
Poslední dražitel: 10573

Na potoku ve Střední Skalici
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11783
Poslední dražitel: 12108

olej plátno na kartonu, 34 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11632
Poslední dražitel: 12083

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 65 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:50:00
Číslo položky: 11629
Poslední dražitel: 11999

Tokaniště tetřívků
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »