Ležící dívčí akt černobílá litografie, 45 x 90 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1969, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Slunečnice ve váze barevná litografie, 60 x 24, 5 cm, 20/200, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1978, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Sklizeň na poli olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha