9 300 000 Kč

Číslo položky: 11611
Poslední dražitel: 10522

Havlata Karel (1885 - 1957)

Lesní potok
olej na kartonu, 34, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:15:00
Číslo položky: 11626
Poslední dražitel: 10070

Neytková A.

olej plátno na kartonu, 36 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11623
Poslední dražitel: 12055

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Sv. Václav
barevný dřevoryt, 45, 5 x 31, 5 cm, rámováno, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:10:00
Číslo položky: 11722
Poslední dražitel: 11888

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
černobílá litografie, 45 x 90 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1969, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11609
Poslední dražitel: 12259

Soukup František (1879 - 1957)

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:05:00
Číslo položky: 11616
Poslední dražitel: 12233

Nečitelně signováno

olej na plátně, 30, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11721
Poslední dražitel: 9544

Kupec P.

Slunečnice ve váze
barevná litografie, 60 x 24, 5 cm, 20/200, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1978, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:00:00
Číslo položky: 11792
Poslední dražitel: 11799

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Sklizeň na poli
olej na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11712
Poslední dražitel: 10809

Liška s liščátky
olej na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  22:15:00
Číslo položky: 11601
Poslední dražitel: 12074

Březina Václav (1862 - 1906)

Lesní motiv
olej plátno na překližce, 63 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  22:10:00