9 300 000 Kč

Číslo položky: 11739
Poslední dražitel: 11719

Indické dívky
tužka na papíře, VP 23 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:45:00
Číslo položky: 11731
Poslední dražitel: 11244

Jílek Karel (1896 - 1983)

Idyla na rybníčku
olej na kartonu, 36, 5 x 47 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1953, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11600
Poslední dražitel: 11887

Sekora Ondřej (1899 - 1967)

Velikonoce
tuš na papíře, 18 x 29 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:40:00
Číslo položky: 11596
Poslední dražitel: 11981

Průhled lesem
olej na kartonu, 31,5 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:35:00
Číslo položky: 11667
Poslední dražitel: 10872

Urumoff Kaliacra Gheorghe (1891 - 1957)

Pohled na pobřeží Kaliakry
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:30:00
Číslo položky: 11642
Poslední dražitel: 11178

Schmidt Oskar

Pohled na Pražský hrad
akvarel na papíře, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:25:00
Číslo položky: 11665
Poslední dražitel: 9505

Peca Josef (1923 - 1982)

Akty
kvaš na papíře, 47 x 66 cm, rámováno, signováno UD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11652
Poslední dražitel: 11192

Moravec Alois (1899 - 1987)

Konvolut 5 ks obrazů
konvolut 5 ks obrazů, různé náměty a techniky, rámy a malby mírně poškozeny
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:20:00
Číslo položky: 11651
Poslední dražitel: 12016

Stehlík

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11720
Poslední dražitel: 12164

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Luční kvítí
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč