9 300 000 Kč

Číslo položky: 11628
Poslední dražitel: 11256

Kurtizána
olej na kartonu, 39 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11704
Poslední dražitel: 12359

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Costume for Tristane
barevná litografie, 39, 5 x 32 cm, 1018/2000, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11798
Poslední dražitel: 12120

Soukup

olej na kartonu, 22, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11222
Poslední dražitel: 11936

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jiráskův most
olej na plátně, 46 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11823
Poslední dražitel: 12136

Nesignováno

Továrna
olej na kartonu, 31 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11607
Poslední dražitel: 11944

Florián Jožka

Moravské slavnosti
olej na sololitu, 67, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:25:00
Číslo položky: 11624
Poslední dražitel: 11992

Zámecké schody
olej na kartonu, 35 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11635
Poslední dražitel: 12094

Kohout Alois (1891 - 1977)

Benátky II.
olej na plátně, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11705
Poslední dražitel: 12359

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Bacchanale
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11784
Poslední dražitel: 12378

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Jarní nálada
olej na kartonu, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:15:00