Na potoku ve Střední Skalici olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupy olej plátno na kartonu, 34 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina z Podyjí olej na kartonu, 33 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen