Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11680
Poslední dražitel: 12551

Lecoque Alois (1891 - 1981)

Most přes řeku Vltavu
olej na plátně, 61 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  22:00:00
Číslo položky: 11695
Poslední dražitel: 11218

Ilustrace
kvaš na papíře, 35 x 28 cm, rámováno, ilustrace k časopisu pod Širým světem
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:50:00
Číslo položky: 11694
Poslední dražitel: 10117

Ilustrace
barevná litografie, 45 x 33 cm, 17/40, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11685
Poslední dražitel: 12243

Krajina s povozem
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:45:00
Číslo položky: 11602
Poslední dražitel: 10064

olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, v pravé horní části karton poškozen, průtrh cca 5 cm, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 14 800 Kč
Dosažená cena: 15 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:40:00
Číslo položky: 11598
Poslední dražitel: 11979

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 70 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:35:00
Číslo položky: 11698
Poslední dražitel: 11282

Na kraji lesa
olej na kartonu, 33 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11822
Poslední dražitel: 11821

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Na mořské pláži
kombinovaná technika na kartonu, 30 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11628
Poslední dražitel: 11256

Kurtizána
olej na kartonu, 39 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11704
Poslední dražitel: 12359

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Costume for Tristane
barevná litografie, 39, 5 x 32 cm, 1018/2000, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »