Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 11660
Poslední dražitel: 12137

Jadranské pobřeží
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11778
Poslední dražitel: 12623

Nesignováno

Arch - Kde domov můj (1834 - 1934)
1 x modrá 2 Kč, 1 x červená 1 Kč, v původních poškozených deskách
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11788
Poslední dražitel: 11759

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kolorovaná litografie, VP 44, 5 x 32 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11643
Poslední dražitel: 12008

Nečitelně signováno (Schneiberger)

Achilles
olej na plátně, 53 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:00:00
Číslo položky: 11708
Poslední dražitel: 12148

Vácha Ferdinand

Noc Walpurgina
pastel na papíře, 71 x 60 cm, rámováno, rám poškozen PD a LH, signováno PD, datováno 1933, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:55:00
Číslo položky: 11729
Poslední dražitel: 10604

Nečitelně signováno

Konvolut 2 ks obrazů - Ležící dívčí akt v lese a Matka s dětmi
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:50:00
Číslo položky: 11741
Poslední dražitel: 12078

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Přímořská krajina
akvarel na papíře, VP 40 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11738
Poslední dražitel: 11724

V přístavu
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11610
Poslední dražitel: 12515

Miller V.

Lovecký motiv
olej na plátně, 42 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:40:00
Číslo položky: 11646
Poslední dražitel: 11698

Štolovský Josef (1879 - 1936)

Orientální motiv
olej na kartonu, 21, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.