9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Číslo položky: 11638
Poslední dražitel: 12091

Lískovec

olej na plátně, 57 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9