9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8
Číslo položky: 11222
Poslední dražitel: 11936

Kilian Josef (1918 - 1999)

Jiráskův most
olej na plátně, 46 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:30:00
Číslo položky: 11607
Poslední dražitel: 11944

Florián Jožka

Moravské slavnosti
olej na sololitu, 67, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:25:00
Číslo položky: 11624
Poslední dražitel: 11992

Zámecké schody
olej na kartonu, 35 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11635
Poslední dražitel: 12094

Kohout Alois (1891 - 1977)

Benátky II.
olej na plátně, 59 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 11705
Poslední dražitel: 12359

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Bacchanale
barevná litografie, 39, 5 x 32 cm, 1018/2000, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11784
Poslední dražitel: 12378

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Jarní nálada
olej na kartonu, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:15:00
Číslo položky: 11702
Poslední dražitel: 12358

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen II.
barevná litografie, 39, 5 x 32 cm, 1413/2000, volně loženo, signováno v kameni PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:10:00
Číslo položky: 11686
Poslední dražitel: 12592

Schalek Malva (1882 - 1944)

Autoportrét
olej na plátně, 101 x 77 cm, nerámováno, na zadní straně záplata, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11689
Poslední dražitel: 12412

Indiáni
tuš na papíře, 21 x 15 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11638
Poslední dražitel: 12091

Lískovec

olej na plátně, 57 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8