Portrét holčičky olej plátno na kartonu, 22, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Ženský akt černobílá litografie, VP 38 x 27 cm, 43/60, rámováno, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Večerní představení olej na plátně, 68 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze