Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Číslo položky: 11782
Poslední dražitel: 11723

Sklizeň obilí
kombinovaná technika na papíře, 25, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:45:00
Číslo položky: 11813
Poslední dražitel: 12128

Nesignováno

Zátiší s kapry
olej na plátně, 47 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11809
Poslední dražitel: 12128

Reiter Gustav

Pohled na trosky
olej na plátně, 75 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11825
Poslední dražitel: 11102

Rozkvetlý keř
olej na plátně, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11656
Poslední dražitel: 12570

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Pražský motiv
olej na plátně, 73 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 600 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:40:00
Číslo položky: 11673
Poslední dražitel: 12451

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy ve městě
kombinovaná technika na papíře, 25 x 38 cm, rámováno, papír místy pomačkán, signováno PD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11692
Poslední dražitel: 12466

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Žena (vegetace)
olej na dřevě, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11803
Poslední dražitel: 11266

Friedrich

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 71 x 76 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, datováno 1862
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:35:00
Číslo položky: 11826
Poslední dražitel: 12395

Načeradský Jiří (1939 - 2014)

Akty
kombinovaná technika na kartonu, 105, 5 x 72 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11662
Poslední dražitel: 10041

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 23 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »