Pohled do krajiny olej na plátně fixovaný na kartonu, 49 x 69, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Jarní krajina olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Schody v parku olej na plátně, 54 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Meloun olej na plátně, 35 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Pohled do krajiny olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Portrét herce Josefa Kemra olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen