9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 11716
Poslední dražitel: 11210

Hrubý

Pohled do krajiny
olej na plátně fixovaný na kartonu, 49 x 69, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:15:00
Číslo položky: 11699
Poslední dražitel: 11013

Verich F.

Návrat z rybolovu
olej na plátně, 70 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:10:00
Číslo položky: 11723
Poslední dražitel: 11242

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11827
Poslední dražitel: 12222

Hlávka J.

Schody v parku
olej na plátně, 54 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1914, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:05:00
Číslo položky: 11697
Poslední dražitel: 12416

Malina

Meloun
olej na plátně, 35 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Ostravě, převzetí obrazu je možné v Praze
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:00:00
Číslo položky: 11719
Poslední dražitel: 12148

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

Pohled do krajiny
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 350 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11630
Poslední dražitel: 12082

Říčka s břízami
olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  22:10:00
Číslo položky: 11644
Poslední dražitel: 10541

Nesignováno

olej na plátně, 47 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba restaurována, rentoláž, zkrakelováno
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11661
Poslední dražitel: 12038

Trh na Kampě v Praze
olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11631
Poslední dražitel: 12237

Portrét herce Josefa Kemra
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 54 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  22:05:00

do vánoční aukce 2019.