9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
Číslo položky: 11660
Poslední dražitel: 12137

Jadranské pobřeží
olej plátno na kartonu, 48, 5 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:20:00
Číslo položky: 11778
Poslední dražitel: 12623

Nesignováno

Arch - Kde domov můj (1834 - 1934)
1 x modrá 2 Kč, 1 x červená 1 Kč, v původních poškozených deskách
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11788
Poslední dražitel: 11759

Istler Josef (1919 - 2000)

Hlava
kolorovaná litografie, VP 44, 5 x 32 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11708
Poslední dražitel: 12148

Vácha Ferdinand

Noc Walpurgina
pastel na papíře, 71 x 60 cm, rámováno, rám poškozen PD a LH, signováno PD, datováno 1933, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:55:00
Číslo položky: 11741
Poslední dražitel: 12078

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Přímořská krajina
akvarel na papíře, VP 40 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:50:00
Číslo položky: 11738
Poslední dražitel: 11724

V přístavu
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11637
Poslední dražitel: 12389

Lískovec

olej na plátně, 64 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2018  20:30:00
Číslo položky: 11712
Poslední dražitel: 10809

Liška s liščátky
olej na kartonu, 41 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  22:15:00
Číslo položky: 11601
Poslední dražitel: 12074

Březina Václav (1862 - 1906)

Lesní motiv
olej plátno na překližce, 63 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  22:10:00
Číslo položky: 11605
Poslední dražitel: 12065

Piran
olej na plátně, 42 x 53, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 600 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »