9 300 000 Kč

Číslo položky: 11702
Poslední dražitel: 12358

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen II.
barevná litografie, 39, 5 x 32 cm, 1413/2000, volně loženo, signováno v kameni PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:10:00
Číslo položky: 11779
Poslední dražitel: 12362

Majer Antonín (1882 - 1963)

Luční kytice
olej na kartonu, 45 x 32 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11686
Poslední dražitel: 12592

Schalek Malva (1882 - 1944)

Autoportrét
olej na plátně, 101 x 77 cm, nerámováno, na zadní straně záplata, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11689
Poslední dražitel: 12412

Indiáni
tuš na papíře, 21 x 15 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 11780
Poslední dražitel: 9586

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Pohled na horskou vesnici
akvarel na papíře, 37 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11621
Poslední dražitel: 11993

Špitník Ladislav (1901 - ?)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 60 x 74, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  21:00:00
Číslo položky: 11703
Poslední dražitel: 12308

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen I.
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11717
Poslední dražitel: 12063

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Vesnička v údolí
olej na kartonu, 77 x 107 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:55:00
Číslo položky: 11718
Poslední dražitel: 12138

Nesignováno

Pes s úlovkem
olej na kartonu, 63 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:50:00
Číslo položky: 11620
Poslední dražitel: 10526

Florián Jožka

olej na sololitu, 65 x 81, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1950
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.6.2018  20:45:00