Indické dívky tužka na papíře, VP 23 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Idyla na rybníčku olej na kartonu, 36, 5 x 47 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1953, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Luční kvítí olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha