9 300 000 Kč

Číslo položky: 11761
Poslední dražitel: 12493

Zátiší s ovocem
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:10:00
Číslo položky: 11767
Poslední dražitel: 12335

Nesignováno

olej na překližce, 80 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11766
Poslední dražitel: 12643

Motiv z Francie
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:05:00
Číslo položky: 11690
Poslední dražitel: 12413

Monogram Z.B. (Zdeněk Burian)

Kovbojové u koní
tuš na papíře, 18 x 15 cm, rámováno, signováno DU
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  21:00:00
Číslo položky: 11765
Poslední dražitel: 10627

Nečitelně signováno

Pražský motiv
olej na plátně, 60 x 50, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1987, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 11764
Poslední dražitel: 12266

Hlavica František (1885 - 1952)

Bojovnice
akvarel na papíře, VP 45, 5 x 36 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:50:00
Číslo položky: 11663
Poslední dražitel: 12549

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Koroptve
olej na kartonu, 50 x 68 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:45:00
Číslo položky: 11758
Poslední dražitel: 12263

Pozdrav Moravy: Košelka
akvarel na papíře, VP 34 x 34 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, prohlídka obrazu je možná pouze na pobočce v Brně, převzetí obrazu Brno nebo Praha
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 11707
Poslední dražitel: 12436

Kučera

Statek v livni
olej na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2018  20:40:00
Číslo položky: 11734
Poslední dražitel: 9553

Nečitelně signováno

Romantická krajina s řekou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč