Číslo položky: 10275
Poslední dražitel: 11292

Mukařovský Josef (1851 - 1921)

Žena s růžemi
akvarel na papíře, 25 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10300
Poslední dražitel: 11300

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Kameničky: Před sněžením
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10324
Poslední dražitel: 8236

kombinovaná technika na papíře - skica, 15 x 10, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10264
Poslední dražitel: 11137

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Město
akvarel na papíře, 19, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10271
Poslední dražitel: 10252

Stařenka
kombinovaná technika na papíře, 38 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10272
Poslední dražitel: 11034

Vodníci
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10323
Poslední dražitel: 8235

kombinovaná technika na papíře - skica, 11 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10336
Poslední dražitel: 9598

Nesignováno

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10255
Poslední dražitel: 9802

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

olej na plátně, 71 x 104 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10253
Poslední dražitel: 9539

Lesní cesta
olej plátno na kartonu, 34, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:10:00