Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10193
Poslední dražitel: 11267

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

Děvče s květinami
olej na plátně, 69 x 99 cm, malba a rám mírně poškozeny, datováno 1936, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10194
Poslední dražitel: 10996

Faustovo prokletí
olej na kartonu, 41 x 63 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10158
Poslední dražitel: 10175

Zima na Příborsku
olej na kartonu, 39 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, na zadní straně přípis autora, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10151
Poslední dražitel: 9808

Katona Nándor (1864 - 1932)

Horská krajina
olej na plátně, 62, 5 x 77, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10155
Poslední dražitel: 11228

Ovocné zátiší
barevná litografie, 30 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 146/500, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10156
Poslední dražitel: 10961

Nečitelně signováno

barevná litografie, 40 x 49, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, datováno 3. 6. 1969, na zadní straně razítko z pařížské tiskárny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10152
Poslední dražitel: 11059

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Koně
olej na kartonu, 65 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10185
Poslední dražitel: 10237

Odpolední čaj
kvaš, běloba na papíře, 35 x 26 cm, datováno 1912, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10184
Poslední dražitel: 10237

Galantní scéna
kvaš, běloba na papíře, 35, 5 x 50 cm, papír poškozen, na několika místech potrhán, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10181
Poslední dražitel: 9818

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Bielovodská dolina
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:05:00