Číslo položky: 10257
Poslední dražitel: 11131

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 44,5 x 32 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:25:00
Číslo položky: 10260
Poslední dražitel: 11302

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Větrný mlýn
barevná litografie, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:10:00
Číslo položky: 10196
Poslední dražitel: 11089

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

Leopardi
olej na plátně, 50 x 31, 5 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:00:00
Číslo položky: 10198
Poslední dražitel: 11259

Nesignováno (Bohumír Dvorský)

Italská krajina
pastel, křída na papíře, 23 x 32 cm, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10170
Poslední dražitel: 10949

Nečitelně signováno

olej na plátně, 36 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoaláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10273
Poslední dražitel: 11311

Monogram F. M.

Krajina s domem
olej na kartonu, 30, 7 x 38, 6 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10258
Poslední dražitel: 9543

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Muka u cesty
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10248
Poslední dražitel: 11004

kvaš na papíře, 43, 5 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, ohnutý dolní levý roh, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10249
Poslední dražitel: 11162

Vytržená tvář
barevná litografie, 48 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 19/70, datováno 19/70
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10168
Poslední dražitel: 10948

Šrámek Josef (1893 - 1971)

Staroměstské náměstí
olej na plátně, 80 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:35:00