9 300 000 Kč

Číslo položky: 10144
Poslední dražitel: 10209

Pfeiffer Fr.

V kočáře
kombinovaná technika na papíře, 39 x 39 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, zaskleno, signováno LD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10126
Poslední dražitel: 9878

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 48 x 56 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10135
Poslední dražitel: 11331

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen
litografie, 39, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1515/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10127
Poslední dražitel: 10205

Nečitelně signováno

Horská túra
olej na plátně, 69 x 88 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10123
Poslední dražitel: 9448

Na břehu rybníka
olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10104
Poslední dražitel: 10903

Portrét herečky Dolores Del Rio
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 48 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10110
Poslední dražitel: 9650

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Stromy u Křivoklátu
olej na plátně, 61, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1925 ?, na zadní straně č. 273, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10095
Poslední dražitel: 11304

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 37 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10114
Poslední dražitel: 11032

Koroptve v zimě
olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10124
Poslední dražitel: 10917

Nečitelně signováno

olej na plátně, 69, 5 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč