9 300 000 Kč

Číslo položky: 10113
Poslední dražitel: 11311

Netík Miroslav (* 1920)

Bitevní pole
olej na plátně, 115 x 115 cm, rámováno, signováno UD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10125
Poslední dražitel: 10600

Musil Leopold (1920 - 1997)

olej na kartonu, 54, 5 x 62, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10119
Poslední dražitel: 11035

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

olej na kartonu, 65, 5 x 49, 5 cm, nerámováno, karton a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10111
Poslední dražitel: 10742

Pokorný Václav (1914 - 2005)

Hlava
olej na plátně, 46 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10094
Poslední dražitel: 10896

V podzimní mlze z Horek
olej na kartonu, 39, 5 x 52 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  22:15:00
Číslo položky: 10096
Poslední dražitel: 11224

Marold Luděk (1865 - 1898)

V Mnichově
perokresba na papíře, 20, 5 x 26 cm, rámováno, papír a kresba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10092
Poslední dražitel: 10895

Žito s trávou
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 51 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10106
Poslední dražitel: 9436

olej na kartonu, 49 x 64 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10108
Poslední dražitel: 11078

Příhoda Václav (1888 - 1941)

Le Caire
olej na dřevě, 21 x 13 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:50:00
Číslo položky: 10098
Poslední dražitel: 8799

Monogram

Dívka v bílém šátku
olej na plátně, 32, 5 x 26, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno nečitelným monogramem PD, datováno 1893
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:40:00