Číslo položky: 10247
Poslední dražitel: 10142

Směšný Josef (1907 - 1990)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 51 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10166
Poslední dražitel: 9479

Nečitelně signováno

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10169
Poslední dražitel: 10948

Nečitelně signováno

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 35 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10192
Poslední dražitel: 10965

Höger Rudolf Alfred (1877 - 1930)

Dívčí akt a faun
olej na plátně, 58 x 79 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10167
Poslední dražitel: 9479

Novák Karel

olej na plátně, 51, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10193
Poslední dražitel: 11267

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

Děvče s květinami
olej na plátně, 69 x 99 cm, malba a rám mírně poškozeny, datováno 1936, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10194
Poslední dražitel: 10996

Faustovo prokletí
olej na kartonu, 41 x 63 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10186
Poslední dražitel: 9766

Fiala Zdeněk (1917 - 2004)

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 25 x 67, 5 cm, rámováno, malba a plátno poškozeny, datováno 1944, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10165
Poslední dražitel: 10426

Novák Karel

Práce na poli
olej na plátně, 52 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10190
Poslední dražitel: 10241

Venkovský námět
akvarel, tuš na papíře, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám, malba a papír silně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč