9 300 000 Kč

Číslo položky: 10099
Poslední dražitel: 10899

Dub u nás
olej na plátně, 74 x 105 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno s přípisem LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10107
Poslední dražitel: 11077

Horejc František (1885 - 1963)

Pouliční prodavač
olej na dřevě, 21 x 13 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 150 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10116
Poslední dražitel: 9443

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Švec z Březnice
olej na kartonu, 34 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10093
Poslední dražitel: 10895

Dědina Jan (1870 - 1955)

olej na plátně, 45 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10071
Poslední dražitel: 9300

Lokomotivy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10079
Poslední dražitel: 10887

Nečitelně signováno

Kravín na Vinohradech
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10069
Poslední dražitel: 10882

Z Vožicka
olej na kartonu, 26 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:50:00
Číslo položky: 10081
Poslední dražitel: 10887

Nečitelně signováno

olej na plátně, 60 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10082
Poslední dražitel: 10887

Nečitelně signováno (V. Kozák ?)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 70 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10070
Poslední dražitel: 11237

kombinovaná technika na plátně, 70 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, obraz neodborně zasazen v rámu, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:40:00