Číslo položky: 10191
Poslední dražitel: 10964

Konvolut 6 kreseb
konvolut 6 kreseb, různých námětů a velikostí, některé rámovány a paspartován, všechny kresby signovány, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10251
Poslední dražitel: 10169

Zábranský Vlastimil (* 1936)

Mužská postava
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 19, 5 cm, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10154
Poslední dražitel: 10938

Šrámek Josef (1893 - 1971)

V podvečer
olej na plátně, 60 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10158
Poslední dražitel: 10175

Zima na Příborsku
olej na kartonu, 39 x 55 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, na zadní straně přípis autora, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10151
Poslední dražitel: 9808

Katona Nándor (1864 - 1932)

Horská krajina
olej na plátně, 62, 5 x 77, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, na zadní straně štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10153
Poslední dražitel: 10937

Šrámek Josef (1893 - 1971)

Pohled na Pražský hrad v noci
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10155
Poslední dražitel: 11228

Ovocné zátiší
barevná litografie, 30 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 146/500, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10188
Poslední dražitel: 10229

Krajina s chalupou
olej na překližce, 18, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10156
Poslední dražitel: 10961

Nečitelně signováno

barevná litografie, 40 x 49, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, nečitelně signováno PD, datováno 3. 6. 1969, na zadní straně razítko z pařížské tiskárny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10183
Poslední dražitel: 11080

Komínek Rudolf (1885 - ?)

Horská krajina
olej na plátně, 49,5 x 76 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč