Číslo položky: 10306
Poslední dražitel: 8876

Stehno Jiří (1906 - ?)

olej na kartonu, 34 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10341
Poslední dražitel: 11191

Dobeš Ludvík (1914 - 1979)

olej na kartonu, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10265
Poslední dražitel: 11045

Šebek Jan (1890 - 1966)

Moravský motiv
olej na plátně, 110, 5 x 120, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:00:00
Číslo položky: 10266
Poslední dražitel: 10249

Skála Vít (1883 - 1967)

Strom v krajině
olej na plátně, 110 x 84, 5 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10252
Poslední dražitel: 10866

Bezděz od východu
olej na lepence, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:55:00
Číslo položky: 10314
Poslední dražitel: 9467

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč s koňmi
olej na plátně, 60, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10321
Poslední dražitel: 10446

Lachout Vlatislav (*1935)

Osudný den
olej na plátně, 88, 5 x 116, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10334
Poslední dražitel: 9596

Nečitelně signováno

pastel na papíře, 60 x 79, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nečitelně signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10322
Poslední dražitel: 11077

Houra Miroslav (1933 - 2006)

Příběhy
kombinovaná technika na sololitu, 39 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:50:00
Číslo položky: 10326
Poslední dražitel: 10023

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima ve Vysokém n./Jiz.
olej na kartonu, 61 x 89, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, přiloženo osvědčení o původu originálu z roku 1969
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč