Číslo položky: 10080
Poslední dražitel: 11172

Nečitelně signováno

Alpská krajina
olej na plátně, 59, 5 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé horní části plátno protrženo, cca 2 cm, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10082
Poslední dražitel: 10887

Nečitelně signováno (V. Kozák ?)

Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 70 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10078
Poslední dražitel: 10885

Zřícenina
akvarel na papíře, 15 x 24 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10085
Poslední dražitel: 10723

Sychra Vladimír (1903 - 1963)

Sedící dívka
pastel na papíře, 11 x 10 cm, nerámováno, volně loženo, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10070
Poslední dražitel: 11237

kombinovaná technika na plátně, 70 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, obraz neodborně zasazen v rámu, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:40:00
Číslo položky: 10083
Poslední dražitel: 9630

olej na plátně, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:10:00
Číslo položky: 10084
Poslední dražitel: 10888

Monogram

Pohled na hrad
olej na plátně, 52, 5 x 76 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelným monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10091
Poslední dražitel: 10893

Nálada Štěpánovická
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10077
Poslední dražitel: 8713

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina s domy
kombinovaná technika na kartonu, 36, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10074
Poslední dražitel: 8713

Chaba Karel (1925 - 2009)

Jaro na Čertovce
pastel na kartonu, 63 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, na zadní straně štítek z Díla, datováno 1963
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:40:00