« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Číslo položky: 10089
Poslední dražitel: 9535

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Plavba k ráji srdce
kolorovaná suchá jehla, 44 x 32 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10090
Poslední dražitel: 10890

Multrus Josef (1898 - 1957)

Nerudova ulice v zimě
olej na sololitu, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10087
Poslední dražitel: 10541

Dobrodružství Toma Sawyera
kombinovaná technika na papíře, 15 x 10, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10088
Poslední dražitel: 10135

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Velký hluk
kolorovaná suchá jehla, 44 x 32 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, ze souboru Labyrint světa a ráj srdce, č. 1, datováno 1990
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10086
Poslední dražitel: 10540

Dýmka strýce Bonifáce
kombinovaná technika na papíře, 16 x 10, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:10:00