Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 10083
Poslední dražitel: 9630

olej na plátně, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:10:00
Číslo položky: 10084
Poslední dražitel: 10888

Monogram

Pohled na hrad
olej na plátně, 52, 5 x 76 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelným monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10091
Poslední dražitel: 10893

Nálada Štěpánovická
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10077
Poslední dražitel: 8713

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina s domy
kombinovaná technika na kartonu, 36, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10074
Poslední dražitel: 8713

Chaba Karel (1925 - 2009)

Jaro na Čertovce
pastel na kartonu, 63 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, na zadní straně štítek z Díla, datováno 1963
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10089
Poslední dražitel: 9535

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Plavba k ráji srdce
kolorovaná suchá jehla, 44 x 32 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, datováno 1990
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10090
Poslední dražitel: 10890

Multrus Josef (1898 - 1957)

Nerudova ulice v zimě
olej na sololitu, 50 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10087
Poslední dražitel: 10541

Dobrodružství Toma Sawyera
kombinovaná technika na papíře, 15 x 10, 5 cm, nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10088
Poslední dražitel: 10135

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Velký hluk
kolorovaná suchá jehla, 44 x 32 cm, nerámováno, pasparta, signováno PD, ze souboru Labyrint světa a ráj srdce, č. 1, datováno 1990
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10086
Poslední dražitel: 10540

Dýmka strýce Bonifáce
kombinovaná technika na papíře, 16 x 10, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.9.2017  21:10:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

do květnové aukce 2018