9 300 000 Kč

Číslo položky: 10143
Poslední dražitel: 10930

kombinovaná technika na papíře, 33, 5 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  20:05:00
Číslo položky: 10145
Poslední dražitel: 9463

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Rusava
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10159
Poslední dražitel: 10941

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Ze starého Srbska
akvarel na papíře, 26 x 16 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno s věnováním LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10181
Poslední dražitel: 9818

Pešek Luděk (1919 - 1999)

Bielovodská dolina
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10200
Poslední dražitel: 10970

Portrét muže
uhel na papíře, 44 x 28 cm, pasparta a rám poškozen, datováno 1905, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10101
Poslední dražitel: 10567

Mák na Dřevíkově
olej na kartonu, 40, 5 x 53 cm, rámováno, na zadní straně štítek z výstavy v Hlinsku, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 101 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  22:35:00
Číslo položky: 10140
Poslední dražitel: 11086

Řecko
barevná litografie, 43 x 53, 5 cm, nerámováno, volně loženo, původně srolováno - přeložky, papír poškozen, 8/70, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  22:30:00
Číslo položky: 10148
Poslední dražitel: 11017

Cesta do Bacovského údolí (Prostř. Bečva)
olej na plátně, 70, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 49 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10133
Poslední dražitel: 10923

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Pohled na Pražský hrad
olej na kartonu, 69 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:45:00
Číslo položky: 10130
Poslední dražitel: 11325

Odpoledne u řeky
olej na plátně, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  21:40:00