9 300 000 Kč

Číslo položky: 10161
Poslední dražitel: 9690

Práce na poli
olej na kartonu, 22 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10257
Poslední dražitel: 11131

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 44,5 x 32 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:25:00
Číslo položky: 10260
Poslední dražitel: 11302

Kubín Otakar (1883 - 1969)

Větrný mlýn
barevná litografie, 30, 5 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:10:00
Číslo položky: 10196
Poslední dražitel: 11089

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

Leopardi
olej na plátně, 50 x 31, 5 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  22:00:00
Číslo položky: 10170
Poslední dražitel: 10949

Nečitelně signováno

olej na plátně, 36 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoaláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10273
Poslední dražitel: 11311

Monogram F. M.

Krajina s domem
olej na kartonu, 30, 7 x 38, 6 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10248
Poslední dražitel: 11004

kvaš na papíře, 43, 5 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, ohnutý dolní levý roh, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10168
Poslední dražitel: 10948

Šrámek Josef (1893 - 1971)

Staroměstské náměstí
olej na plátně, 80 x 60, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10169
Poslední dražitel: 10948

Nečitelně signováno

Venkovský dvorek
olej na kartonu, 35 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10192
Poslední dražitel: 10965

Höger Rudolf Alfred (1877 - 1930)

Dívčí akt a faun
olej na plátně, 58 x 79 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:15:00