Číslo položky: 10302
Poslední dražitel: 8377

Nečitelně signováno

Dívka na louce
olej na plátně, 70, 5 x 91, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:45:00
Číslo položky: 10339
Poslední dražitel: 9810

Karlův most v zimě
barevná litografie, 37 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, č. 204, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10072
Poslední dražitel: 11168

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:40:00
Číslo položky: 10301
Poslední dražitel: 8376

Jelínek Adolf J. Alex (1890 - 1957)

Kočovníci
olej na desce, 64 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10309
Poslední dražitel: 11316

Konvolut 6 litografií
konvolut 6 litografií, cca 20 x 14 cm/ks, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10325
Poslední dražitel: 11070

Konvlut 4 kombinovaných technik
konvolut 4 kombinovaných technik - Prasátko, Hloupý Honza, Kentauři a Dívčí poloakt, rámováno, rámy mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10327
Poslední dražitel: 11181

Nesignováno (Josef Zamazal)

Květiny
olej na plátně, 90, 7 x 75, 4 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10262
Poslední dražitel: 10873

Rozhovor
suchá jehla, 16 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10263
Poslední dražitel: 11221

Touha
lept, 14 x 9, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10274
Poslední dražitel: 8853

Před bouří
litografie, 25 x 17, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 5/20, datováno 1945
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč