Číslo položky: 10102
Poslední dražitel: 9837

Hněvkovský Jaroslav (1884 - 1956)

Koupaliště u Templu Sri Varanom
olej na plátně, 76, 5 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  23:15:00
Číslo položky: 10097
Poslední dražitel: 10993

Benáres
olej na plátně, 80 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 108 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:35:00
Číslo položky: 10316
Poslední dražitel: 11147

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Vesničtí milenci
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 140 100 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 10103
Poslední dražitel: 11307

Dvě palmy
olej na kartonu, 49 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:20:00
Číslo položky: 10100
Poslední dražitel: 11013

První sníh
olej na kartonu, 40 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:15:00
Číslo položky: 10115
Poslední dražitel: 10654

Matal Bohumír (1922 - 1988)

olej na dřevě, 35 x 25 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10160
Poslední dražitel: 11100

Lovec
kvaš, běloba na papíře, 25, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:05:00
Číslo položky: 10109
Poslední dražitel: 11028

Na návštěvě
olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na zadní straně potvrzení autorství, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  22:00:00
Číslo položky: 10303
Poslední dražitel: 10657

kombinovaná technika na papíře, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10157
Poslední dražitel: 11342

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 45, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:50:00